16 Haziran 2021, Bakü | Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e vakfımız bünyesinde Muhittin Ataman ve Ferhat Pirinççi tarafından derlenerek Türkçe ve İngilizce yayımladığımız “Çıkmazdan Çözüme Karabağ Sorunu” isimli kitabı takdim etmiştir.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’e SETA Takdimi

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e vakfımız bünyesinde Muhittin Ataman ve Ferhat Pirinççi tarafından derlenerek Türkçe ve İngilizce yayımladığımız 'Çıkmazdan Çözüme Karabağ Sorunu' isimli kitabı takdim etmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e vakfımız bünyesinde Muhittin Ataman ve Ferhat Pirinççi tarafından derlenerek Türkçe ve İngilizce yayımladığımız “Çıkmazdan Çözüme Karabağ Sorunu” isimli kitabı takdim etmiştir.

“Çıkmazdan Çözüme Karabağ Sorunu” Ermenistan’ın provokasyonu sonucu bölgede başlayan çatışmalar ile sorunlu hale gelen Karabağ meselesini kapsamlı bir şekilde ele almaktadır.

Azerbaycan’dan ve Türkiye’den alanında yetkin akademisyen ve uzmanların katkı sağladığı kitap Karabağ sorununun anlamını, tarihsel arka planını, İkinci Karabağ Savaşı’nı ve üçüncü aktörlerin Karabağ politikalarını geniş bir perspektiften incelemektedir.


Kitap: Çıkmazdan Çözüme Karabağ Sorunu

Etiketler: