SETA > Kitap |
Türk Dış Politikası Yıllığı 2023

Türk Dış Politikası Yıllığı 2023

Alanında yetkin ve söz sahibi araştırmacıların katkı verdiği eserimiz Türk dış politikasının nabzını tutmaya devam ediyor. 2009 yılında yayın hayatına başlayan Türk Dış Politikası Yıllığı, bu eser ile birlikte on beşinci kitabına ulaştı.

Paylaş
Dosyayı İndir

Türk Dış Politikası Yıllığı bu kitapla birlikte 15. sayıya ulaştı. Türk dış politikasına ilişkin değerli bir arşiv niteliği kazanan bu seri, Türkiye’nin başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine yönelik politikalarını ve bu bölgelerdeki ülkelerle ilişkilerini önemli gelişmeler ışığında okuyucusuna aktarıyor. Bunu yaparken de alanında uzman akademisyenlerin analizleriyle okuyucunun söz konusu gelişmeleri doğru yorumlamasına katkıda bulunuyor.

Bilimsel yöntem ve esaslarla hazırlanan tüm makaleleriyle elinizdeki eser titiz bir çalışmanın ürünü. Alanının en istikrarlı ve kapsamı itibarıyla tek örneği olan Türk Dış Politikası Yıllığı araştırmacılar, akademisyenler, bürokratlar ve siyasetçilerin dış politika konusundaki başvuru kaynağı olmayı sürdürüyor. 2023 yıllığının da okurlarımıza faydalı olması dileğiyle.

Çalışmayı incelemek için burayı tıklayın.

Türk Dış Politikası Yıllığı Banner

Kitap baskısı edinmek için:

◽ D&R: https://www.dr.com.tr/kitap/turk-dis-politikasi-yilligi-2023/arastirma-tarih/politika-arastirma/turk-politika/urunno=0002124552001

◽ Kitapyurdu: https://www.kitapyurdu.com/kitap/turk-dis-politikasi-yilligi-2023/685732.html

◽ Babil: https://www.kitapyurdu.com/kitap/turk-dis-politikasi-yilligi-2023/685732.html

◽ İdefix: https://www.idefix.com/turk-dis-politikasi-yilligi-2023-p-3096980

◽ Google E-Book: https://play.google.com/store/books/details?id=YEYTEQAAQBAJ&pli

Etiketler »