SETA > Kitap |
Türk Dış Politikası Yıllığı 2021

Türk Dış Politikası Yıllığı 2021

2009 yılında yayın hayatına başlayan Türk Dış Politikası Yıllığı, bu eser ile birlikte on üçüncü kitabına ulaştı. Alanında yetkin ve söz sahibi araştırmacıların katkı verdiği eserimiz Türk dış politikasının nabzını tutmaya devam ediyor. Dış politika gelişmelerinin yanı sıra etkileri daha geniş bir zaman aralığına uzanan konular da bağımsız makaleler kısmında inceleniyor.

Paylaş
Dosyayı İndir

Türk Dış Politikası Yıllığı on üçüncü sayısında, dış politika gündeminin önemli konu başlıklarına yer veren yirmi makale ile Uluslararası İlişkiler literatürüne katkı sunmaya devam ediyor. 2009’da yayımlanmaya başlamasının ardından Türk dış politikasına dair geniş bir arşiv niteliği kazanan eser, araştırmacılar ve konuya ilgi duyan okuyucular için önemli bir başvuru kaynağı olarak raflardaki yerini alıyor.

2021’de yaşanan ve Türk dış politikasını yakından ilgilendiren gelişmeler okuyucuya sunulurken alanında uzman akademisyenlerin analizleri de bu bilgilere eşlik ediyor. 2021’de yaşananlar birçok yönüyle 2022’de de devam ettiği için eldeki kitap sadece geçen yılı analiz etmekle kalmıyor aynı zamanda içerisinde bulunduğumuz yılın gelişmelerinin daha iyi anlaşılmasına da katkı sağlıyor. Kitabın her kesimden okuyucuya faydalı olması dileğiyle.

Çalışmayı incelemek için burayı tıklayın.

Türk Dış Politikası Yıllığı Banner.


Etiketler »