SETA > Kitap |
Türk Dış Politikası Yıllığı 2019

Türk Dış Politikası Yıllığı 2019

Alanında yetkin ve söz sahibi araştırmacıların katkı verdiği eserimiz bu sayısıyla da Türk dış politikasının nabzını tutmaya devam ediyor. 2019’a has dış politika gelişmelerinin yanı sıra etkileri daha geniş bir zaman aralığına uzanan konular da bağımsız makaleler kısmında inceleniyor.

Paylaş
Dosyayı İndir

Türk Dış Politikası Yıllığı 2019’daki Türk dış politikası gelişmelerinin analiz edildiği 11. sayısıyla karşınızda. Alanında yetkin ve söz sahibi araştırmacıların katkı verdiği eserimiz bu sayısıyla da Türk dış politikasının nabzını tutmaya devam ediyor. 2019’a has dış politika gelişmelerinin yanı sıra etkileri daha geniş bir zaman aralığına uzanan konular da bağımsız makaleler kısmında inceleniyor.

Türk dış politikasının menzilinde yer alan tüm coğrafyalar kitabın kapsamı içerisinde yer alıyor. Eserde yer alan çalışmaların her biri şimdiden alanında başvuru kaynağı olma özelliğini sağlayacak türden bir bilimsel titizlik ve objektif bakışın sonucunda ortaya çıkmış durumda. Salt yaşanan gelişmelerin yanında dış politika karar alıcı ve uygulayıcılarının perspektifi, ilişkilerin tarihsel derinliği ve güncel konjonktürün belirleyiciliği gibi bağlamsal değerler de makalelerde kendine yer buluyor.

Her yıl dış politika araştırmacılarının ve öğrencilerinin merakla beklediği eserimizin okurlara faydalı olması dileğiyle.

Çalışmayı incelemek için burayı tıklayın.

 

Türk Dış Politikası Yıllığı Banner

 .


Etiketler »