Avrupa Krizi: Türk ve Yunan Perspektifleri

INSIGHT TURKEY PANEL Moderatör: İhsan Dağı, Insight Turkey Dergisi Editörü Konuşmacılar: Erdem Başçı, TCMB Başkanı Asaf Savaş Akat, Bilgi Üniversitesi Murat Yülek, THK Üniversitesi Dimitris Tsarouhas, Bilkent Üniversitesi  Tarih/Saat: 30 Mayıs 2012, Çarşamba / 11:00-13:00  Yer: SETA Ankara Salonu, ANKARA

INSIGHT TURKEY PANEL
Moderatör:
İhsan Dağı, Insight Turkey Dergisi Editörü

Konuşmacılar:
Erdem Başçı, TCMB Başkanı
Asaf Savaş Akat, Bilgi Üniversitesi
Murat Yülek, THK Üniversitesi
Dimitris Tsarouhas, Bilkent Üniversitesi

 Tarih/Saat: 30 Mayıs 2012, Çarşamba / 11:00-13:00

 Yer: SETA Ankara Salonu, ANKARA

SETA Vakfı tarafından çıkarılan ve 14 yıldır yayın hayatına devam eden Insight Turkey dergisi olarak, Türk ve Yunan perspektiflerinden Avrupa krizinin ele alınacağı bir panel düzenliyor.

Insight Turkey dergisi editörü ve ODTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. İhsan Dağı’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek panel;TCMB Başkanı Doç. Dr. Erdem Başçı, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, THK Üniversitesi’nden Prof. Dr. Murat Yülek ve Bilkent Üniversitesi’nden Doç. Dr. Dimitris Tsarouhas’ın katılımlarıyla gerçekleşecek.

Insight Turkey’in son sayısında makaleleri yer alan konuşmacılar; ‘‘Küresel Finans Krizi Sonrasında TCMB Para Politikası”, “2012 Yılında Türkiye Ekonomisi: Fırsatlar ve Zorluklar”, “Avrupa Finansal Krizini Yeniden Tanımlamak” ve “Yunanistan Krizinin Siyasi Temelleri: Yurtiçi Hatalar ve AB Faktörü’’ konuları üzerine görüşlerini ifade edecekler.

LCV için: insight@insightturkey.com / + 90 312 551 21 74

Not: Konferansın dili İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilecek olup, simultane tercüme hizmeti verilecektir.

Etiketler: